Image default
دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون منزل مبل راحتی

انتخاب و خرید مبل تختخواب شو

مدل های مبلمان جدید:

همواره اتاق نشیمن به عنوان یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای به شمار می رود. از این رو باید فضا و دکوراسیون آن را با حساسیت خاصی طراحی نمود.

با استفاده از روش های مدرن و تایید شده توسط متخصصین صنعت دکوراسیون می توانید، تغییرات اساسی در اتاق نشیمن خود انجام دهید. یکی از راههایی که تغییراتی اساسی در فضای اتاق نشیمن ایجاد خواهد نمود، خرید مبل راحتی مدرن و جدید و یا مبل تختخوابشو می باشد. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد، اطلاعاتی راجع به مدل مبل جدید و خرید مبل تختخواب شو ارائه دهیم.

همچنین می توانید مشخصات و قیمت انواع مبل راحتی جدید و مدرن،  سرویس خواب چوبی و مبل تخت خواب شو را در سایت مبل بافی  مشاهده نمایید.

ابعاد مبل تختخواب شو

مبل تختخوابشو به عنوان یکی از لوازم و اثاثیه منزل مدرن محسوب می شود، که امروزه به شکل چشمگیری در اتاق نشیمن منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

مبل تختخواب شو، یکی از انواع مدل مبلمان جدید و راحتی مدرن می باشد و تاثیر قابل توجهی بر دکوراسیون و چیدمان خانه دارد. مبل تختخوابشو بیشتر در خانه های کوچکی که مشکل و کمبود فضا و جا دارند، بسیار پر کاربرد می باشد. بی شک توجه به ویژگی های خاص مبل تختخوابشو، بر ارزش و جایگاه آن در منازل می افزاید. استفاده از مبل تختخوابشو به عنوان مبل، و باز شدن آن به عنوان تختخواب، از ویژگی اساسی این مدل از مبل راحتی جدید و مدرن می باشد. به این صورت که از مبل تختخوابشو، می توانید برای استراحت کردن، به عنوان تختخواب و در مواقع عادی از آن به عنوان مبل راحتی مدرن و جدید استفاده نمایید. تا بدین وسیله از کوچکترین فضای ممکن نیز، بهترین استفاده را ببرید.

مبل تختخواب شو

رنگ مبل تختخواب شو

رنگ ها قدرت فوق العاده ای در نمایش شگفت انگیز هر چیزی را دارند، حتی می توانند تغییرات ساده و جزئی را نیز به زیباترین حالت در معرض دید قرار دهند. پیشنهاد می کنیم، برای انتخاب رنگ مناسب در خرید انواع مدل مبلمان راحتی جدید و مدرنی مثل مبل تختخوابشو از رنگ های شاد و پررنگ و جذابی، مثل قرمز، نارنجی، سبز و زرد استفاده نمایید.

اگر می خواهید فضایی آرام تر و وزین تر داشته باشید، ما پیشنهاد رنگ های قهوه ای و سفید را برای مبل راحتی تختخوابشو، شما داریم. از طرفی برای هر چه زیباتر شدن ترکیب اتاق نشیمن تان از روشنایی در حد مطلوبی استفاده نمایید. همچنین می توانید از یک آباژور متناسب با رنگ غالب اتاق نشیمن و مبل تختخوابشو و یا مبل راحتی جدید و مدرن خود بهره بگیرید تا بر جذابیت فضا افزوده شود.

مدل های مبل جدید و راحتی مدرن تختخواب شو

از جمله نکاتی که هنگام خرید مبل راحتی مدرن تختخوابشو باید به آن توجه داشته باشید، اندازه مناسب آن با توجه به تعداد نفراتی(یک نفره و یا دو نفره) که قرار است از آن استفاده کنند. یعنی در صورتی که می خواهید از مبل تختخوابشو برای دونفر استفاده نمایید، باید یک مبل تختخوابشو دونفره خریداری نمایید.

حتی استفاده از مبل تختخوابشو دو نفره، برای یک نفر می تواند فضای بیشتری را در اختیار فرد قرار داده و راحتی ایده آلی را در زمان خواب تامین کند.

اگر می خواهید از مدل مبل جدید و راحتی مدرن تختخوابشو، برای چندین نفر استفاده کنید، باید یک ست کامل از مبل تختخوابشو را خریداری نمایید. همچنین اگر قصد دارید از مبلمان تختخوابشو، به عنوان دومین ست از مدل مبل جدید، موجود در منزلتان استفاده کنید و با قرار دادن آن به طور همزمان فضا و دکوراسیون منزلتان را تغيير دهید، بهتر است نسبت به انتخاب رنگ، طرح، مدل و سبک آن دقت کافی داشته باشید.در این حالت می توانید بر اساس یکی از روش های زیر عمل کنید:

 . از قانون هماهنگ، متضاد و یا بی اثر استفاده کنید و از ترکیب همه ی این روش ها با یکدیگر بپرهیزید تا جذابیت و زیبایی و مدل مبل جدید به خوبی احساس شود.

اگر در خرید مبل راحتی، طرفدار تجهیزات مدرن و به روز هستید، بهتر است از یک مبل تختخواب شو کنترلی استفاده کنید تا به هنگام نیاز به وسیله ریموت به راحتی تغییر حالت دهد و بدون هیچ زحمتی مبل راحتی مدرن و جدیدتان را به تختخواب تبدیل کنید و بلعکس!

Related posts

نکات کلیدی برای انتخاب مبل راحتی

baffi_root

دکوراسیون جمع و جور و لوکس مناسب خانه های کوچک آپارتمانی

baffi_admin

چیدمان اتاق خواب به سبک هتل

baffi_root

دیدگاهی ثبت کنید