Image default
دکوراسیون منزل

ایده های کم خرج برای تغییر دکوراسیون جذاب

ایده های کم خرج برای تغییر دکوراسیون جذاب :

در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین هدف های طراحی داخلی، همیشه دقت در رعایت نکات  کوچک و اساسی در تغییر دکوراسیون منازل می باشد. با بررسی و رعایت برخی از نکات اساسی و در عین حال کوچک می توان هزینه های طراحی و تغییر دکوراسیون را به شکل چشمگیری کاهش داد. یعنی می توانید با صرف هزینه ای اندک تغییراتی شگرفی را در دکوراسیون داخلی منازل به وجود آورید.

هزینه تغییر دکوراسیون داخلی

در کل می توان چنین اشاره نمود که با انجام تغییراتی جزئی در دکوراسیون اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب و آشپزخانه و صرف هزینه ای ناچیز فضا و محیط چشمگیری را به نمایش خواهید گذاشت.

اساسی ترین تفاوت در دکوراسیون های شیک و خاص، صرفا در استفاده و بکارگیری انواع متریال با کیفیت و جذاب و همچنین، انتخاب و خرید لوازم منزل مثل، سرویس مبلمان راحتی و انواع میز ناهارخوری چوبی و در نهایت نوع چیدمان آنها تاثیر شگرفی در طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی خواهند گذاشت.

ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با تغییر دکوراسیون داخلی و روش های بروز و تاثیرگذار در فضای مورد نظر آشنا نماییم. پس پیشنهاد می کنیم با ما در وبلاگ مبلمان بافی همراه باشید. همچنین می توانید انواع میز ناهار خوری چوبی، مبلمان راحتی و سرویس خواب جدید و مدرن و … را به آسانی در وب سایت مبلمان بافی دیدن فرمایید.

نورپردازی یکی از اولین گزینه های تغییر در دکوراسیون تمامی فضا و محیط مورد نظر محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: اتاق خواب شیک داشته باش!

مبلمان شیک برای خانه های زیبا
مبلمان شیک برای خانه های زیبا

اولین قدم در تغییر دکوراسیون منزل با ایده های کم خرج برای دکوراسیون

یکی از متداول ترین راههای تغییر دکوراسیون منزل، ایجاد نورپردازی مناسب در محیط، با توجه به نیاز و فضای در دسترس، با استفاده از انواع لوسترها و آباژورها و یا لامپ های ال ای دی، اس ام دی روشنایی مناسبی را به فضا بخشید.

آباژورها معمولا برای فضاهای کوچکتر و نیز نوردهی به شکل محدود و دایره ای شکل گزینه مناسبی بشمار می روند.

 به عنوان مثال قرار دادن یک آباژور در کنار مبلمان راحتی و یا سرویس خواب جدید و مدرن خود و همچنین در کنار یک کتابخانه و صندلی راحتی، جلوه و روشنایی مناسبی در فضای مذکور ایجاد خواهد کرد.

در مقابل لامپ های هالوژن، ال ای دی و اس ام دی، برای مکان هایی  بزرگتر و وسیع تر بسیار پرکاربرد می باشند. از این نوع لامپ ها به علت کیفیت مطلوب و نوردهی بالا، می توان برای نورپردازی اتاق پذیرایی و نشیمن و اتاق خواب مورد استفاده قرار داد.

کم هزینه ولی بهترین نتیجه تغییر دکوراسیون
کم هزینه ولی بهترین نتیجه تغییر دکوراسیون

مرحله دوم تغییر دکوراسیون منزل با ایده های کم خرج برای دکوراسیون

مرحله بعد در تغییر دکوراسیون فضای مورد نظر، مثل اتاق پذیرایی یا اتاق خواب، تناسب طیف رنگی بکار برده شده در طراحی داخلی و ایجاد هارمونی جذاب بین آنهاست و بسیار حائز اهمیت می باشد.

بکارگیری طیف های رنگی گرم و جذاب در دکوراسیون داخلی منازل، قدرت تغییر اساسی در محیط را خواهند داشت.

متخصصین طراحی داخلی به پیروی از عقیده روانشناسان در زمینه تاثیر رنگ  بر روحیات و انرژی افراد، سعی در کاربرد چند رنگ شاد و جذاب در طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی دارند. تا بدین وسیله انرژی و هیجانی خاصی در افکار افراد القا کنند.

استفاده از این رنگ ها در طراحی داخلی ساختمان در زمانی حدود یک هفته و به صورت ناخود آگاه مغز افراد را درگیر نموده که نتیجه آن ایجاد انرژی مثبت و سرزندگی در فضای مورد نظر خواهد شد.

 به عنوان مثال، می توان با انتخاب و خرید سرویس خواب جدید و مدرن برای اتاق خواب و استفاده از روتختی های متناسب و سایر لوازم مثل صندلی راحتی و سرویس مبلمان راحتی و میز ناهار خوری چوبی برای اتاق پذیرایی، تغییرات عمده ای در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل خود به وجود آورید.

و در نهایت می توان با انجام تغییراتی در نوع چیدمان لوازم منزل، نسبت به ایجاد تغییراتی اساسی در طراحی و دکوراسیون داخلی کم هزینه اقدام نمایید.

این روش در عین سادگی می تواند تغییرات عمده و چشمگیری را در محیط مورد نظر به وجود آورد.  با استفاده از این روش در طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی می توان در چیدمان منظم و همچنین در مرتب نمودن اتاق نیز بسیار موثر واقع خواهد شد.

دکوراسیون جذاب
دکوراسیون جذاب

مرحله سوم خرید لوازم برای تغییر دکوراسیون با ایده های کم خرج برای دکوراسیون

 به عنوان مثال برای ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق خواب، می توان جای میز تحریر و یا میز کامپیوتر و یا نوع چیدمان سرویس خواب جدید و مدرن خود را جابجا نمایید.

در کل وجود و یا خرید میز ناهارخوری چوبی و یا سرویس مبلمان راحتی نیز به شکل قابل توجهی در طراحی اتاق پذیرایی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

انواع میزناهارخوری چوبی و یا شیشه ای و میز تلویزیون جزء وسایل پرکاربرد در منازل محسوب می شوند، و تغییر در نوع چیدمان آنها می توانند تاثیر بسزایی در تغییر دکوراسیون داخلی داشته باشند.

ما سعی داریم تا با ارائه مطالبی مفید و موثر شما را با انواع دکوراسیون و طراحی داخلی آشنا نماییم.

همچنین شما می توانید با مراجعه به وب سایت مبلمان بافی و بخش محصولات وب سایت از تمامی محصولات با کیفیت و مدرن ما از جمله انواع سرویس مبلمان راحتی و میز ناهارخوری چوبی و انواع سرویس خواب جدید و مدرن را مشاهده نمایید.

Related posts

نکات کلیدی برای انتخاب مبل راحتی

baffi_root

راهنمای خرید مبلمان راحتی

baffi_root

چیدمان مبل و میز ناهارخوری در پذیرایی مستطیل شکل

baffi_root

دیدگاهی ثبت کنید