Image default
دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک : بهترین انتخاب برای افراد با سلیقه

دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک

چیدمان مدرن و صنعتی اتاق خواب

سبک دکوراسیون و طراحی داخلی صنعتی را می توان با خصوصیات برجسته و جدایی ناپذیر اشاره شده در ذیل معرفی نمود.

1) کاهش قابل توجه بکارگیری لوازم تزیینی و دکوری، در طراحی داخلی منازل.

 2) دیوارهایی با روکش سیمان و بتنی و یا چوب طبیعی بدون هیچ گونه تغییر در حالت اولیه آنها. یعنی عدم اصلاح برجستگی و برآمدگی های موجود بر روی چوب و یا بتن.

 3) استفاده از رنگ طبیعی اشیاء و یا متریال های بکار گرفته شده در طراحی داخلی ساختمان. معمولا رنگ خاکستری و نوک مدادی از جمله رنگ های طبیعی رایج در متریال ها و سبک طراحی صنعتی می باشند.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک
دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک

 4) انتخاب و خرید مبلمان راحتی و یا کاناپه های راحتی نسبتا بزرگ.

 5)  استفاده از انواع آویزهای سقفی فلزی و آباژورهای بلند.

 6) استفاده از انواع قفسه ها و یا کتابخانه و صندلی راحتی فلزی و گاها ترکیبی از چوب و فلز.

7) سقف اتاق ها و کفپوش آنها معمولا با بتن پوشیده می شوند. 

8) همچمین بکارگیری رنگ های صنعتی در طراحی و دکوراسیون داخلی را می توان از ویژگی های بارز سبک صنعتی، در نظر گرفت.

 به احتمال زیاد بکارگیری این سبک طراحی، برای همه افراد مورد پسند و مقبول نباشد. البته گفتنی است که سبک صنعتی طراحی داخلی همواره طرفداران خاص خود را نیز خواهد داشت.

دک.راسیون صنعتی برای اتاق خواب کوچک و شیک
دک.راسیون صنعتی برای اتاق خواب کوچک و شیک

در این مقاله چه چیز هایی در مورد چیدمان مدرن و صنعتی اتاق خواب و دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک یاد خواهیم گرفت؟

ما در این مقاله سعی داریم تا با ارائه مطالبی در زمینه چیدمان مدرن و سبک صنعتی اتاق خواب، شما را با این سبک طراحی و دکوراسیون داخلی مدرن آشنا سازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما در وبلاگ مبلمان بافی همراه باشید. تا علاوه بر کسب اطلاعات زمینه ای در مورد سبک دکوراسیون صنعتی، فرصت مشاهده تمامی محصولات چوبی اعم از سرویس خواب جدید و مدرن.، صندلی راحتی، میز ناهارخوری چوبی، انواع سرویس مبل و کاناپه ها و مبلمان راحتی شیک و مدرن. و … را در کمترین زمان ممکن داشته باشید.

ارتباط دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک و سبک دکوراسیون صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی را می توان، سبکی که پایه و اساس آن استفاده از لوازم و اثاثی دانست که هزینه ای پایین و بهینه ای داشته باشند. به عبارتی استفاده از وسایل پیش پا افتاده ای همچون خرپا و یا خرک، به عنوان آویزی برای لباس ها و … در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد.

اتاق خوابی با طراحی و دکوراسیون داخلی سبک صنعتی دارای فضایی، با دیوارهای آجری و آهن بکار گرفته شده در طراحی ساختمان می باشد که در اصل خلاقیت طراحان را به نمایش گذاشته و محیطی آرام و خنکی را به وجود خواهد آورد.

سبک دکوراسیون صنعتی
سبک دکوراسیون صنعتی

اصلی ترین ویژگی سبک دکوراسیون صنعتی

همچنین یکی دیگر از ویژگی های طراحی داخلی سبک صنعتی، قابل رویت بودن لوله های فلزی که در مراحل ساخت کار گذاشته شده اند  می باشند. از اینرو فضای این اتاق خواب ها تصویری از فضای یک کارگاه یا کارخانه را در ذهن بیننده تداعی می کند.

تنها تفاوت اساسی اتاق هایی با سبک طراحی صنعتی با کارگاه های مذکور، که از نظر ظاهری بسیار مشابه هستند، تفاوت در نوع کفپوش بکار برده شده در اتاق خواب ها می باشد. به عبارتی سطوح زبر و سخت تبدیل به سطوح نرم می شوند. از ویژگی های بارز سبک طراحی داخلی صنعتی می توان به ناهماهنگی و تفاوت در انواع لوازم مورد استفاده در اتاق خواب اشاره نمود.

به عنوان مثال می توان پنجره های خراب را با شیشه های رنگ شده جایگزین نمود. حتی در این فضا می توانید از وسایل جالبی از جمله پتوهای ارتشی استفاده نمایید. می توانید از پتوهای گرم و زمخت ارتشی به عنوان روتختی نیز برای سرویس خواب جدید و مدرن و یا بر روی مبلمان و صندلی راحتی خود بکار ببرید.

در این سبک، بازسازی انبارها و استفاده از آنها به عنوان فضایی بهینه در طراحی و معماری داخلی ساختمان ها بکار گرفته می شوند.

مبلمان مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک

 انتخاب و خرید انواع مبلمان راحتی از جمله مبلمان مدولار و یا مدل ال، برای فضاهایی با طراحی داخلی صنعتی بسیار مناسب بوده و اتاق نشیمن ایده آلی با سبک مدرن صنعتی را بوجود می آورد.

در مورد سیم کشی در انبارها و یا فضاهای با طراحی سبک صنعتی، امکان پوشاندن مسیر سیم کشی ها وجود نخواهد داشت. در این حالت تنها کاری که می توان انجام داد، مرتب کردن و دسته بندی دقیق آنها بر روی دیوار می باشد.

خرید صندلی راحتی فلزی یا چوبی و بکارگیری آنها در دکوراسیون داخلی فضاهای مذکور، ظاهری صنعتی و جالبی را به اتاق خواهد ببخشید.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت مبلمان بافی، از انواع مبلمان راحتی و کاناپه و صندلی راحتی، میز ناهارخوری چوبی و سرویس خواب های جدید و مدرن دیدن فرمایید.

رنگ مشکی در اتاق های سبک صنعتی
رنگ مشکی در اتاق های سبک صنعتی

زیبایی بیشتر در سبک دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک و صنعتی

برخی از متخصصین طراحی و دکوراسیون داخلی معتقدند که برای زیبایی بیشتر و همچنین ایجاد تعادل در طراحی سبک صنعتی، تلفیق سبک مدرن با سبک طراحی و دکوراسیون صنعتی بسیار جذاب خواهند بود. به عبارتی نتیجه چنین ترکیبی را می توان زیبایی و جذابیت بی نظیر، در طراحی داخلی صنعتی مدرن بشمار آورد.

بکارگیری رنگ سیاه در طراحی داخلی و وسایل مورد استفاده در دکوراسیون می تواند فضا و ظاهری صنعتی را به محیط ببخشد. به عنوان مثال، رنگ چارچوب درب ورودی و یا اتاق ها، قاب عکس ها و یا لوازم دکوری آویخته شده به دیوار، انواع میز ناهارخوری و مبلمان راحتی و صندلی راحتی و … را از رنگ سیاه انتخاب نمایید.

حتی اگر شما علاقه شدیدی به استفاده رنگ سیاه، در بخش وسیعی از دکوراسیون نداشته باشید می توانید در بخش های کوچکی از دکوراسیون داخلی خود، از این رنگ استفاده نمایید.

به عنوان مثال رنگ آمیزی پایه های صندلی راحتی و میز ناهارخوری و یا  پایه های مبلمان راحتی می توانند برای استفاده از رنگ سیاه در بخش کوچکی از دکوراسیون ایده آل به نظر برسند.

در اصل نورپردازی منازلی با طراحی صنعتی به علت داشتن سقف هایی بلند بسیار مهم تلقی می شوند.

از این رو استفاده از آباژورهایی با لامپ های پر نور و یا لامپ های حبابی با طراحی مدرن به گونه ای که دقیقا بر سقف اتاق نصب شوند، گزینه های مناسبی برای ایجاد نورپردازی ایده آل در چنین محیط هایی خواهند بود.

 سیستم های روشنایی مورد استفاده در دکوراسیون های صنعتی، به علت جذابیت بکار گرفته شده در طراحی آنها در منازلی با طراحی مدرن امروزی نیز خواهان بسیاری دارند.

به عبارتی به عنوان یک تغيير کاربردی مدرن در طراحی داخلی بشمار می روند.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک و شیک
دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک

مراحل خرید و دریافت مشاوره ی رایگان

از همراهی شما مفتخریم، تا مفیدترین مقالات دکوراسیون و طراحی داخلی، دکوراسیون اتاق نشیمن، چیدمان اتاق خواب و… را برای مطالعه و بکارگیری در طراحی دکوراسیون منزلتان را، در وبلاگ مبلمان بافی با شما به اشتراک بگذاریم.

 شما می توانید برای خرید آسان انواع محصولات چوبی اعم از سرویس مبل، مبلمان راحتی و کاناپه راحتی، صندلی راحتی، میز ناهارخوری چوبی و انواع سرویس خواب های جدید و مدرن به بخش محصولات وب سایت مبلمان بافی مراجعه نمایید.

Related posts

طراحی دیوار اتاق خواب جوان

baffi_root

انتخاب و خرید مبل تختخواب شو

baffi_admin

ترکیب رنگ مبل راحتی طوسی | مبل طوسی رو با چه رنگ هایی ست کنیم؟

baffi_admin

2 نظرات

البرز فوریه 27, 2021 at 1:06 ب.ظ

راجب دکوراسیون اتاق خواب مینیمال هم مطلب بزارید لطفا

پاسخ
baffi_root فوریه 27, 2021 at 1:36 ب.ظ

حتما. منتظر مقالات بعدی بافی باشید.

پاسخ

دیدگاهی ثبت کنید