Image default
دکوراسیون اتاق خواب

طراحی دیوار اتاق خواب جوان

طراحی دیوار اتاق خواب جوان :

معمولا متخصصین طراحی داخلی، در زمینه طراحی دیوار اتاق ها نیز به اندازه چیدمان، رنگ و متریال لوازم مورد نیاز مثل سرویس مبلمان راحتی و میز ناهارخوری چوبی و … حساس بوده و اهمیت خاصی نسبت به طراحی آنها قائل می باشند.

امروزه نیز با توجه به پیشرفت های چشمگیر در روش های طراحی،  طراحی دیوارها از اهمیت و زیبایی روز افزونی برخوردار گردیده، و بر زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق ها افزوده است.

در این مقاله سعی داریم تا در زمینه دکوراسیون داخلی و رابطه ی آن با طراحی دیوارها در اتاق خواب جوانان بپردازیم.

تخت خواب سری River

بی شک مطلع هستید که برای طراحی دیوارها از رنگ های مختلف و کاغذ دیواری می توان مورد استفاده قرار داد. ما در وبلاگ مبلمان بافی سعی در ارائه مقالات مفید در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی می باشیم. تا بدین وسیله شما را در ایجاد یک طراحی جذاب راهنمایی نماییم.

شما نیز می توانید با مراجعه به بخش محصولات وب سایت مبلمان بافی از تمامی محصولات چوبی مورد نیاز برای طراحی اتاق خواب و یا اتاق پذیرایی دیدن فرمایید. انواع سرویس خواب جدید و مدرن و سرویس مبلمان راحتی با کیفیت را به راحتی از سایت مبلمان بافی تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید: راهکار چیدمان اتاق خواب کوچک

کاغذ دیواری مناسب:

یکی از متدهای جذاب برای طراحی دیوار اتاق خواب جوانان، استفاده از کاغذ دیواری های مدرن در طرح و رنگ های جذاب و سه بعدی و یا طرح های ساده تر می باشد.

باید سعی کنید تا با توجه به سبک مورد نظر و علایق و روحیات صاحب اتاق از کاغذ دیواری های دلخواهشان در طراحی دیوار اتاق خواب بکار بگیرید.

علاوه بر طراحی دیوار اتاق ها باید با انتخاب و خرید سرویس خواب جدید و مدرن و نیز روتختی های شیک و متناسب با طراحی دیوار بر زیبایی و جذابیت اتاق بیافزایید.

با چه چیزایی اتاق رو شیک کنیم
با چه چیزایی اتاق رو شیک کنیم

با چه چیزایی اتاق رو شیک کنیم؟

 لازم به ذکر است که، کمد و دراورهایی شیک و مدرن نقش بسزایی در طراحی داخلی اتاق خواب جوانان ایفا خواهند کرد.

حتی می توان با استفاده از انواع مختلف رنگ ها، نسبت به طراحی و رنگ آمیزی دیوار اتاق ها اقدام نمود. با رنگ آمیزی دیوارها، فرصت و شانس انتخاب بالایی برای افراد و طراحان داخلی وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، می توان از طیف های رنگی متفاوتی مثل آبی و زرد و بنفش و … در طراحی دیوار اتاق جوانان مورد استفاده قرار داد.

طیف رنگی مناسب با روحیات خودت رو بشناس!

بکارگیری رنگ های مذکور در اتاق خواب جوانان تاثیر چشمگیری در روحیات آنها و زیبایی و جذابیت اتاق خواهد داشت. همچنین به علت اینکه هر یک از رنگ ها دارای ویژگی های خاصی برای خود می باشند، با در نظر گرفتن هر یک از ویژگی ها می توان در بخش های متفاوتی از آنها استفاده نمود.

  • به عنوان مثال، رنگ قرمز سبب افزایش فعالیت های مغزی می شود.
  • در مقابل رنگ سبز سبب کاهش فعالیت های مغزی می گردد و در نتیجه خواب و استراحتی آرامش بخش را برای افراد به وجود می آورد.
  • طیف رنگی بنفش دارای ویژگی های مشترک رنگ آبی و قرمز می باشد و هر یک از این ویژگی را به صورت همزمان به افراد القا می کند.

 یعنی آرامش و سردی را از رنگ آبی و گرما و انرژی را از رنگ قرمز الهام می گیرد.

روانشناسی رنگ ها
روانشناسی رنگ ها

روانشناسی رنگ ها

 از نظر روانشناسی، رنگ بنفش را به عنوان یکی از عوامل مهم و بهبود دهنده فرایند مغزی بشمار می رود، همچنین سبب افزایش اعتماد به نفس در افراد می گردد.

رنگ صورتی را نیز می توان جزء رنگ های موثر و مناسب و بسیار پرکاربرد در طراحی اتاق خواب جوانان و بخصوص اتاق دختران جوان در نظر گرفت. رنگ صورتی را در تاثیرگذاری و القا انرژی به افراد، مشابه تاثیرات رنگ بنفش می باشد، همچنین رنگ صورتی بر رفتار و خلق و خوی افراد نیز موثر می باشد. 

 

رنگ بنفش دیوار اتاق جوان
رنگ بنفش دیوار اتاق جوان

لازم به ذکر است که تنها با بکارگیری طیف های رنگی مناسب نمی توان طراحی و دکوراسیون داخلی کاملی را به نمایش گذاشت. به عبارتی باید علاوه بر رنگ های جذاب از وسایل ضروری و مورد نیاز در طراحی داخلی مثل سرویس خواب جدید و مدرن و صندلی و یا مبل راحتی و … متناسب در اتاق خواب استفاده نمود. کتابخانه و آباژور متناسب نیز تاثیر چشمگیری در زیبایی فضا ایفا خواهد نمود.

قدردانی و خرید از بافی :

ما سعی داریم تا شما را برای یک طراحی و دکوراسیون داخلی ایده آل و لوکس و جذاب راهنمایی نماییم. از این رو پیشنهاد می کنیم با ما در وبلاگ مبلمان بافی همراه باشید تا از مقالات ارائه شده در وب سایت استفاده بهینه ای نمایید.

Related posts

ترکیب رنگ مبل راحتی طوسی | مبل طوسی رو با چه رنگ هایی ست کنیم؟

baffi_admin

راهنمای انتخاب تخت خواب مناسب شما

baffi_admin

انتخاب و خرید مبل تختخواب شو

baffi_admin

دیدگاهی ثبت کنید