مبلمان بافی

میز ناهار خوری نقلی و شیک بهترین انتخاب برای خانه های آپارتمانی!

امروزه میز ناهار خوری نقلی و شیک را می توان یکی از ملزومات دکوراسیون داخلی در نظر گرفت. استفاده از انواع میز ناهار خوری چوبی کلاسیک و مدرن تاثیر چشمگیری در دکوراسیون منزل خواهد داشت. در برخی از منازل اتاقی را صرفا برای صرف غذا و در اصل اتاق غذاخوری در نظر می گیرند. از اینرو دقت در چیدمان و طراحی اتاق غذاخوری و انتخاب میز ناهار خوری مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد. البته در برخی منازل که متراژ پایینتری دارند هم میتوان با استفاده از یک میز ناهار خوری نقلی جلوه ی دیگری به فضای خانه بخشید.

میز ناهارخوری لوکس وندیک

انواع میز ناهار خوری چوبی، بسته به  تعداد افراد خانواده و همچنین در انواع مدل های مختلف در بازار عرضه می شوند. مثل میز ناهار خوری نقلی 4 نفره و یا بزرگتر. شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود دست به انتخاب بزنید.

همچنین در هنگام خرید میز ناهار خوری، قطعا به سبک دکوراسیون منزل خود و هماهنگی آن با میز ناهار خوری دقت کافی داشته باشید.

کدام میز ناهار خوری مناسب فضای شماست؟

اگر در چیدمان و طراحی داخلی منزل با مشکل کمبود فضا مواجه نباشید، می توانید با خیالی آسوده انواع مختلف میز ناهار خوری نقلی را انتخاب نمایید. در این صورت پیشنهاد می کنیم تا از سبک های کلاسیک میز ناهار خوری های چوبی انتخاب نمایید تا جلوه ای لوکس و شیک را در دکوراسیون منزلتان به نمایش بگذارند.

میز ناهار خوری نقلی

خرید میز ناهار خوری کلاسیک و هماهنگی آن با دکوراسیون اتاق پذیرایی، مستلزم داشتن سرویس کامل مبلمان و در ابعادی نسبتا بزرگ می باشد.

معمولا اتاقی با متراژ حدود بیست و دو متر، به عبارتی با طول و عرض 5*4/5 متر، متراژی ایده آل برای دکوراسیون اتاق غذاخوری و چیدن میز ناهار خوری چوبی کلاسیک می باشد.

خرید کدام میز ناهار خوری برای خانه های کوچک مناسب است ؟ مستطیل یا مربع ؟

مدل میز ناهارخوری مستطیل شکل بیشتر در دکوراسیون های سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. اما امروزه تولیدکنندگان میز ناهار خوری، نمونه های مدرنی از میزهای مستطیل شکل را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. 

حتما ببینید : جدیدترین مدل های میز ناهار خوری ۲۰۲۱

مدل میز ناهار خوری مربع نیز برای سبک های کلاسیک مناسب می باشند،  اما از میزهای مربع بیشتر برای سبک و دکوراسیونی معاصر که طرحی هایی ساده و بی آلایشی را در بر می گیرد، گزینه مناسب تری می باشند. 

همچنین استفاده از مدل میز ناهار خوری مربع برای خانه هایی کوچک  ایده آل بنظر می رسند. اگر مشکل کمبود فضا نداشته باشید، پیشنهاد می کنیم برای خرید میز ناهارخوری چوبی مدرن و جدید خود، از میز ناهار خوری های بیضی شکل، مربع و دایره ای انتخاب نمایید.

این روزها استفاده از انواع ميزهای ناهار خوری، حتی در منازلی با متراژ کوچک نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و دیگر تنها يك كالايی لوكس در منازل بشمار نمی روند.

معمولا ابعاد متداول ميزهای ناهار خوری، از میزهای ۲نفره برای فضاهای کوچک شروع می شود تا ۲۴ و ۲۸ نفره که برای خانه های بسیار بزرگ و لوکس تعبیه می شوند، ادامه دارند.

به طور معمول، میز ناهار خوری رایج خریداری شده، توسط افرادی که خانه‌هايی با متراژ متوسط رو به‌ بالا دارند، میز ناهارخوری های ۱۲ نفره‌ می باشند.

میز ناهار خوری نقلی خود را با این روش ها متفاوت جلوه دهید

میز ناهارخوری کوچک لورنزو

تعویض روکش صندلی های میز ناهارخوری یکی از آسانترین راههای  تغییر جلوه و سبک میز ناهار خوری نقلی

می باشد. با این کار جذابیت خاصی در دکوراسیون اتاق غذاخوری و یا آشپزخانه ایجاد خواهد شد.

حتی می توان برای جذابیت بیشتر صندلی های میز ناهار خوری، از پارچه ها و روکش های رنگی مختلفی برای نشیمن صندلی ها استفاده نمود. 

دقت داشته باشید که نشیمن صندلی های میز ناهار خوری باید از نوع تشک دار باشند و به عبارتی از فوم های مرغوب در آنها استفاده گردد. تا افراد در طول مدت استفاده از صندلی ها احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

میز ناهارخوری نقلی شیک ؛ چوبی یا شیشه ای ؟

تنوع زیاد مدل‌ میز ناهارخوری نقلی شیک اين امكان را به وجود می آورد تا افراد گزینه های مختلفی برای انتخاب میزناهارخوری مورد نظر پیش رو داشته باشند. علاوه بر میزناهارخوری های نقلی چوبی، انواع میز ناهار خوری در مدل های شيشه‌اي نیز وجود دارند، البته این مدل ممکن است خطرناک باشند. از اینرو میزناهارخوری های چوبی از پر طرفدارترین انواع میز ناهار خوری کوچک بشمار می روند.

میز ناهار خوری vip

معمولا مدل میز ناهارخوری دایره ای، تلفیقی از جنس چوبي و  شيشه‌اي هستند. بدین صورت که يک لايه شيشه بر روی اسکلتی چوبی قرار می دهند. که در نهایت این ترکیب زيبایی خاصی را به نمایش خواهد گذاشت.

میزناهار خوری های چوبی ساخته شده از انواع چوب های سخت، مثل چوب درخت گردو، ماهون، افرا، بلوط و ساج از مرغوب ترین انواع میز ناهار خوری نقلی و کوچک شیک برای خانه های آپارتمانی محسوب می شوند.

حتما ببینید : انواع میز ناهارخوری VIP

مدل میز ناهار خوری نقلی و شیک چوبی مناسب آپارتمان

 امروزه میزهایی از جنس چوب ‌های صنعتی نیز تهیه می شوند، از جمله این چوب های صنعتی می توان به، ام دی اف و تخته چندلا اشاره نمود. لازم به ذکر است که میز ناهار خوری نقلی شیک ساخته شده از چوب های صنعتی، کیفیت و استحکام و دوام  پایین تری نسبت به چوب های طبیعی و سخت خواهند داشت.

حتما بخوانید : میز ناهار خوری چوبی بهتر است یا MDF ؟

همانطور که در مطالب اخیر اشاره کردیم میزناهار خوری چوبی بسیار محبوب می باشند و به عبارتی جزء اولین اولویت های هر فردی در خرید میز ناهار خوری می باشند. اما ناگفته نماند که میز ناهار خوری شیشه ای نیز طرفداران خاص خود را دارند.

مزیت های میز ناهار خوری نقلی و شیک شیشه ای:

یکی از مزیت های میز ناهار خوری نقلی و شیک شیشه‌ای هماهنگی آن با هر نوع دکوراسیون می باشد، همچنین سبب درخشندگی بیشتر محیط می شود.

امروزه میزهای ناهار خوری شیشه‌ ای، نشکن و با مقاومت بالا در برابر حرارت و نیز در انواع رنگ های مختلف در بازار عرضه می شوند. در نتیجه شما می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر نسبت به خرید آنها اقدام نمایید. یکی دیگر از مزیت های خرید میز ناهار خوری شیشه ای، عدم لزوم و هماهنگی و تناسب خاص بین صندلی‌ها و میز ناهار خوری می باشد. یعنی می‌توانید از طیف رنگ های متنوع برای صندلی میز ناهار خوری استفاده نمایید.

خرید مستقیم میز ناهار خوری چوبی از بافی

از اینکه همراه ما بودید متشکریم. تلاش مبلمان بافی این است که مفیدترین مقالات دکوراسیون و طراحی داخلی، دکوراسیون اتاق نشیمن، چیدمان اتاق خواب و… را برای مطالعه و بکارگیری در طراحی دکوراسیون منزلتان، با شما به اشتراک بگذاریم.

 شما می توانید برای خرید انواع محصولات چوبی، سرویس مبلمان راحتی و تختخواب شو و جلو مبلی ها، انواع میز ناهار خوری نقلی چوبی و صندلی چوبی به بخش محصولات وب سایت مبلمان بافی مراجعه نمایید. و خریدی آسان و مطمئن را با ما، تجربه نمایید.

خروج از نسخه موبایل