Image default
دکوراسیون منزل

نشیمن کوچک اما مدرن

تاکنون مقالات بسیاری در زمینه  طراحی و دکوراسیون داخلی انواع خانه های کوچک و بزرگ، مربع و مستطیلی شکل و … ارائه داده ایم. حال زمان آن رسیده که نشیمن کوچک را بررسی کنیم.

 ما می خواهیم در این مقاله به بررسی چند نکته کوچک و  کاربردی سبکی خاص و جوان پسند بپردازیم که امروزه تاثیر چشمگیری را در طراحی و جذابیت منزل ایفا می کند.

این سبک علاوه بر سادگی و استفاده کم از انواع وسایل مورد نیاز در منزل، دارای کارایی بالا و نیز ایجاد زیبایی و جذابیت خاص در فضای مورد استفاده بسیار موثر واقع می شود.

در کل می توان این سبک را بدین صورت معرفی نمود، که از انواع وسایل مورد نیاز در منزل به صورت تکی، در طراحی داخلی بکار گرفته می شود.

 به عنوان مثال: با قرار دادن یک مبل راحتی تک نفره در کنار سایر وسایل که هر کدام نیز به صورت تکی و کاملا کاربردی و همچنین همراه با خلاقیت در کنار هم چیده می شوند.

این چیدمان بسیار خاص و منحصر بفرد می باشد و می توان به صراحت گفت که طرفداران و علاقمندان بسیاری نیز به سوی خود جذب نموده است.

 برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سبک مذکور با ما در وب سایت مبلمان بافی همراه باشید.

 شما می توانید به آسانی با مراجعه به بخش محصولات وبلاگ مبلمان بافی از تمامی محصولات با کیفیت و مدرن ما از جمله، انواع سرویس مبلمان راحتی و مدل های مدولار و یا ال و … دیدن فرمایید.

نشیمن کوچک ایرانی
نشیمن کوچک ایرانی

مدرن بودن در سالهای اخیر‌‌‌‌

در طی سال های اخیر سبکی جدید در حیطه طراحی داخلی به وجود آمده است. در این سبک طراحی با بکارگیری کمترین وسایل در دسترس اقدام به دکوراسیون داخلی و زیبایی و جذابیت اتاق پذیرایی و … می کنند.

 این سبک را می توان از زیر مجموعه های سبک های کمینه بشمار آورد.

در ادامه سعی خواهیم کرد تا موثرترین تغییرات در طراحی و دکوراسیون داخلی به وسیله کوچکترین و کمترین وسایل مورد نیاز را مورد بررسی قرار داده و به شما به اشتراک بگذاریم.

نشیمن کوچک اما مدرن
نشیمن کوچک اما مدرن

موثرترین تغییرات در طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن کوچک

در سبک مذکور به طور معمول از مبل راحتی تک نفره و صندلی راحتی در طراحی داخلی بکار برده می شود. البته لازم به ذکر است که در مورد سبک مدرن و کلاسیک بودن وسایل مورد نیاز در طراحی حساسیت خاصی وجود ندارد. 

یعنی به راحتی می توان از هر نوع وسایل در سبک های گوناگون مدرن و کلاسیک و سنتی به صورت همزمان استفاده نمود.

در این سبک می توان با قرار دادن مبل راحتی مدل تختخواب شو و انواع میز کنسول و کتابخانه ها در کنار یکدیگر فضای جذابی را به وجود آورد.

هر یک از این لوازم مورد استفاده در طراحی داخلی هم از نظر کاربردی و نیز رفع یکی از نیازهای روزمره و هم زیبایی شناختی، تاثیر بسزایی خواهند داشت.

مثلا استراحت کردن بر روی مبل راحتی مدل تختخواب شو و یا چیدن کتاب ها و برخی مدارک و ابزارهای ضروری و الکترونیکی و … در قفسه کتابخانه و میز کنسول ها بسیار مفید می باشند.

حتی زمانی که قصد مطالعه داشته باشید می توانید به راحتی با قرار دادن یک مبل و صندلی راحتی و یا کاناپه راحتی در کنار قفسه های کتابخانه بدون دردسر به مطالعه بپردازید.

استفاده از صندلی های ارگونومیک در کنار مبل راحتی، چیدمان و طراحی زیبایی را به نمایش در می آورد.

نحوه ی نورپردازی در سبک مدرن در نشیمن کوچک

نورپردازی نیز در تمامی سبک های دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار اساسی و مهم می باشند.  زیرا کمبود نور در فضا موجب خستگی چشم افراد می شود و در نهایت باعث مشکلات خاص بینایی و یا افت دید و بینایی و یا دردهایی در بخش تحتانی سر خواهد شد.

برای عدم مواجه با چنین مشکلاتی می توانید با نصب لوسترهای بزرگ و پرنور نسبت به نورپردازی محیط مورد نظر اقدام نمایید. علاوه بر لوسترهای بزرگ استفاده از  لامپ های هالوژن و یا اس ام دی،  در نورپردازی سقف اتاق ها تاثیر چشمگیری در ایجاد نور مناسب در محیط خواهند داشت.

 حتی بکارگیری آباژورهای پرنور و زیبا نیز علاوه بر هزینه پایین نسبت به لامپ های هالوژن، نورپردازی مناسبی را در محدوده مورد استفاده تامین می نمایند.

در برخی از مدل های آباژور، از سنسور تنظیم نور، برای بهره مندی از نور مورد نیاز می توان بهره گرفت. همچنین با استفاده از آباژورهای مذکور به آسانی می توان در زمینه صرفه جویی برق مصرفی نیز بسیار موثر واقع شوند.

همراهی شما باعث دلگرمی ما است.

ما سعی داریم تا، با ارائه مقالاتی در وب سایت مبلمان بافی، شما را در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی لوکس و جذاب، راهنمایی نماییم.

شما می توانید با مراجعه به بخش محصولات وب سایت مبلمان بافی از با کیفیت ترین محصولات چوبی ما از جمله انواع سرویس خواب های جدید و مدرن، میز ناهارخوری چوبی، و انواع مبل و کاناپه راحتی و مبلمان راحتی مدل ال و تختخواب شو و صندلی راحتی و … دیدن فرمایید. تا برای انجام خریدی مطمئن با ما در وب سایت مبلمان بافی در تماس باشید.

Related posts

ابعاد مبل راحتی

baffi_root

میز ناهار خوری نقلی و شیک بهترین انتخاب برای خانه های آپارتمانی!

baffi_admin

دکوراسیون منزل به سبک عربی

baffi_admin

دیدگاهی ثبت کنید