Image default
دکوراسیون منزل مبل راحتی

نکات کلیدی برای انتخاب مبل راحتی

احتمالا بزرگترین سوالی که همه‌ی ما به هنگام خرید مبل با آن روبرو می‌شویم این است. مطمئنا پاسخ این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد.

آیا رنگ خاصی برای خرید مبل مدنظرتان است؟

رنگ از جمله اولین فاکتورهایی است که به هنگام خرید مبل راحتی باید به آن توجه بسیاری ‎شود. مطمئنا دکوراسیون، فضای خانه و رنگ فرش و دیوارها بسیار اهمیت دارد.
البته اینکه بخواهید در خرید حضوری مبلی متناسب با سلیقه و رنگ دکوراسیون‌تان سفارش دهید، کمی سخت است. اما در فروشگاه های مبلمان بافی این امکان برایتان فراهم است که هر سبک مبلمانی که مدنظرتان است را در هر رنگ و طرحی سفارش دهید و از مشاوره همکاران ما استفاده کنید.

بیشتر چه نوع مبلمانی را برای شما مناسب است؟

انتخاب مبل تا حدود زیادی به سبک زندگی شما بستگی دارد. شما باید در مورد استفاده از مبل و کاربرد آن در خانه‌تان به خوبی فکر کنید. اگر بچه‌ی کوچیک در خانه دارید، مطمئنا دوام و مقاومت مبل حرف اول را می‌زند، اگر معمولا روی مبل استراحت می کنید و دوست دارید دراز بکشید مبلی که حالت تخت باشد برای شما مناسب است.
ما در فروشگاه های مبلمان بافی انواع مبل ها را به شما پیشنهاد می دهیم.

آیا به چیزی حساسیت دارید؟

هر چیزی که برای شما مهم است را تعیین کنید و جستجوی خود را پیرامون این فاکتورها انجام دهید. اگر از کمردرد رنج می‌برید یا نسبت به چیزی حساسیت و آلرژی دارید، باید قبل از خرید آن‌ها را مدنظر بگیرید.
برای مثال مبل چرم ضدآلرژی است و هر گونه مواد حساسیت‌زا را از خود دور می‌کند. این در حالی است که مبل پارچه‌ای اینگونه نیست و همیشه آلرژن و گردوغبار را در خود جمع می‌کند. یا اگر کمر درد دارید و بهتر است نشیمن مبلتان سفت باشد حتما این مورد را مدنظر داشته باشید.

اندازه‌ی مبل نسبت به محل قرارگیری آن در خانه؟

شما باید در مورد اندازه مبل و مطابقت آن با محل قرارگیری آن در نشیمن اطمینان حاصل کنید. این مرحله مهم‌ترین قسمت خرید مبل است و هر گونه اشتباه می‌تواند هزینه‌ی هنگفتی را به شما تحمیل نماید.
حتما محل قرارگیری مبلمان را اندازه دقیق بگیرید و باتوه به فضای مدنظر انخاب کنید.
ابعاد مبلمان بافی را در کاتالوگ می توانید مشاهده کنید.

چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟

و در نهایت قیمت مبل، یکی دیگر از فاکتورهای مهم می‌باشد. درست است که هر کس با توجه به بودجه خود خرید خود را انجام می‌دهد اما بهتر است بدانید قیمت مبل رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد. و از ابتدا بوده خود را مشخص کنید که از سردرگمی برای انتخاب خارج شوید و انتخاب هایتان را محدود و معقول کنید. تا راحت تر به گزینه مناسب برسید.
برای مشاهده قیمت مبلمان بافی با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.


حتما در مورد این موارد فکر کنید و اولویت‌های خود را رتبه‌بندی نمایید.

Related posts

انتخاب میز ناهارخوری مناسب

baffi_admin

دکوراسیون ایرانی جدید | خونتونو تو سال جدید اینجوری بچینید!

baffi_admin

چیدمان اتاق خواب به سبک هتل

baffi_root

دیدگاهی ثبت کنید