Image default
دکوراسیون منزل

چیدمان اتاق خواب به سبک هتل

چیدمان اتاق خواب به سبک هتل :

به طور معمول طراحی و دکوراسیون داخلی هتل ها، مورد پسند اکثر افراد قرار می گیرد. گاها طراحی داخلی هتل ها، به شکل مختصری از شرایط منطقه ای نیز تاثیر می پذیرد.

بنابراین به آسانی می توان از روش و سبک طراحی داخلی هتل ها برای دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق خواب منازل نیز تعمیم داده و از آنها بهره مند شد.

 در اکثر هتل ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر از ترکیب رنگ های جذاب و شیک و نیز انواع سرویس خواب های جدید و مدرن تک نفره و یا بزرگتر و متناسب با رنگ دیوارها و سبک طراحی داخلی، بکار برده می شود.

از جمله ویژگی های بارز اتاق هتل های لوکس می توان به روتختی های ساده برای سرویس خواب های جدید و مدرن و دیوارهایی با یک رنگ خاص و وجود فضایی خالی در گوشه هایی از اتاق خواب و …، اشاره نمود.

ما در این مقاله سعی داریم به بررسی نکات مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب های لوکس و مدرن بپردازیم. با ما در وبلاگ مبلمان بافی همراه باشید. تا مطالب مفید و موثری را در زمینه طراحی لوکس و زیبا با شما به اشتراک بگذاریم.

تغییر چشمگیر در دکوراسیون چیدمان اتاق خواب
تغییر چشمگیر در دکوراسیون چیدمان اتاق خواب

تغییر چشمگیر در دکوراسیون چیدمان اتاق خواب

برای ایجاد یک تغییر چشمگیر در دکوراسیون های معمولی و تبدیل آنها به یک طراحی لوکس و مدرن و جذاب، باید ارتباط بین فضای موجود و ترکیب رنگی موجود در بین وسایل چیده شده را در نظر گرفت. 

به عنوان مثال ارتباط بین سرویس خواب و رنگ موجود در دیوار اتاق و سایر لوازم ضروری مانند صندلی راحتی و یا مبل راحتی موجود در اتاق اشاره نمود.

در کل باید در بررسی تمامی موارد که در طراحی یک اتاق ضروری می باشند، دقیق بود تا با استفاده از روش هایی موثر، تغییرات اساسی در طراحی به وجود آورد.

به طور کلی چند نمونه از اساسی ترین وسایل در دکوراسیون و طراحی داخلی را می توان به اختصار چنین بیان نمود. مثل، انواع سرویس خواب جدید و مدرن و لوستر و کفپوش ها و فرش و کمدها و صندلی راحتی و مبل راحتی و …

توجه داشته باشید که بعد از انتخاب رنگ غالب و اصلی در اتاق، باید با بکارگیری طیف های رنگی متضاد و خنثی و گاها هماهنگ، یک هارمونی و یا کنتراست جذابی در فضا به وجود آورد.

با انتخاب یک سرویس خواب جدید و مدرن به همراه روتختی های شیک و لوکس و آباژور های زیبا، می توان در ایجاد یک فضای لوکس و مدرن بسیار موثر واقع شود.

معمولا سبک و مدل انتخابی مذکور یکی از جذاب ترین و موثرترین تلفیق های دکوراسیون و طراحی داخلی ایرانی بشمار می رود.

تاثیرات نورپردازی اتاق خواب شیک
تاثیرات نورپردازی اتاق خواب شیک

تاثیرات نورپردازی در چیدمان اتاق خواب

در ادامه با افزودن نورپردازی مناسب، که استفاده از لامپ های هالوژن در چنین دکوراسیونی و طراحی توصیه می شود. همچنین  بکارگیری طیف رنگی قهوه ای در کنار نورپردازی و لوازم مورد نیاز در طراحی مثل انتخاب و خرید سرویس خواب جدید و مدرن می تواند بر جذابیت بیش از حد محیط بیافزاید.

به طور معمول این سبک دکوراسیون و طراحی داخلی برای اتاق هایی با متراژ حداقل 15 متر مناسب در نظر گرفته می شوند. زیرا در فضای کوچکتر استفاده از طیف رنگی قهوه ای سبب کوچک به نظر رسیدن محیط می شود و از زیبایی و جذابیت رنگ قهوه ای خواهد کاست.

برای افزایش زیبایی و جذابیت در اتاق خواب خود می توان با استفاده  از انواع کمدها و یا نصب شلف هایی در دیوار اتاق تاثیر بسزایی در طراحی داخلی اتاق گذاشت.

راه حل چیدمان اتاق خواب برای از بین بردن بهم ریختگی
راه حل چیدمان اتاق خواب برای از بین بردن بهم ریختگی

راه حل چیدمان اتاق خواب برای از بین بردن بهم ریختگی

 برای جلوگیری از بهم ریختگی اتاق خواب، با بکارگیری انواع کتابخانه و دراور و کمد، برای قرار دادن انواع وسایل ریز و درشت بسیار کاربردی خواهند بود.

در خرید و تهیه کمد مناسب برای اتاق خواب حتما سعی کنید که از طیف رنگی خنثی و یا متناسب با اتاق انتخاب نمایید، تا در طراحی داخلی اتاق خواب موثر واقع شود.

 علاوه بر این انتخاب رنگ و طرح مناسب، وجود انواع کمد و … سبب جابجایی ایده آل تمامی وسایل خواهد شد و بر زیبایی و دکوراسیون داخلی اتاق به شکل چشمگیری تاثیر می گذارد.

ممکن است برخی از افراد در اتاق خواب خود، کامپیوتر و یا تلویزیون نیز قرار دهند. از این رو تهیه یک میز کامپیوتر و یا میز تلویزیون و صندلی و مبل راحتی متناسب با طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق ضروری می باشد.

آباژور در چیدمان اتاق خواب-min
آباژور در چیدمان اتاق خواب-min

جایگاه آباژور در چیدمان اتاق خواب به سبک هتل

برای ایجاد یک طراحی داخلی جذاب در اتاق خواب خود می توانید در کنار میز کامپیوتر از یک آباژور زیبا برای روشنایی و نورپردازی مناسب برای مطالعه و یا کار با کامپیوتر و … استفاده نمایید.

 کتابخانه ها و افزودن یک صندلی و یا  مبل راحتی، برای چیدن کتاب ها و گوشه ای دنج برای مطالعه، بسیار مناسب می باشند و جذابیت خاصی را در اتاق خواب به وجود می آورند.

قدردانی و خرید از مبلمان بافی:

ما سعی داریم تا شما را برای یک طراحی و دکوراسیون داخلی ایده آل و لوکس و جذاب راهنمایی نماییم. از این رو پیشنهاد می کنیم با ما در وبلاگ مبلمان بافی همراه باشید. تا از مقالات ارائه شده در وب سایت استفاده بهینه ای نمایید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش محصولات وب سایت مبلمان بافی، از با کیفیت ترین محصولات چوبی ما از جمله انواع سرویس خواب های جدید و مدرن، میز ناهارخوری چوبی، انواع مبل و کاناپه راحتی و… دیدن فرمایید.

Related posts

انتخاب و خرید مبل تختخواب شو

baffi_admin

دکوراسیون خانه های لاکچری

baffi_admin

انواع میز ناهار خوری کم جا و کوچک

baffi_admin

دیدگاهی ثبت کنید