Image default
دکوراسیون منزل مبل راحتی

انتخاب رنگ مبل راحتی

تاثیررنگ ها همیشه غیر قابل انکار بوده و حسی که حضور یک رنگ در محیط ایجاد می‌کند از فاکتورهای خیلی مهم در خرید وسایل مختلف است. در مورد مبل راحتی هم این مطلب کاملا صادق است که رنگ مبل باید به گونه ای انتخاب شود که حس و حال جذاب و منحصر به فردی در خانه به وجود بیاورد و با فرش، پرده ها و سایر وسایل خانه هماهنگی مشخصی داشته باشد.

 شاید با خود بگویید که به اندازه کافی رنگ ها را نمی شناسید که بتوانید ترکیب رنگی درستی را برای مبل ها انتخاب کنید، لازم است به شما بگوییم که در این مورد جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا لیست تمام رنگ هایی که به عنوان مکمل و متضاد می‌توانید کنار هم داشته باشید و باعث زیباتر شدن فضای منزل شما می شود در همین سایت وجود دارد و شما می توانید با نگاهی به آنها با آسودگی خاطر بیشتری تصمیم به ترکیب رنگ ها و انتخاب مبل مناسب کنید.

انتخاب رنگ برای مبل های راحتی یک امر کاملا سلیقه ای است و خیلی از افراد یک تم کلی رنگی برای دکوراسیون اتاق نشیمن در نظر میگیرند و سعی می کنند با رنگ هایی که مکمل هم هستند و یا با هم هارمونی دارند به انتخاب قطعات مختلف مبلمان و رنگ های آن بپردازند. اما خیلی از افراد برای انتخاب رنگ دچار سردرگمی می شوند و همیشه مردد هستند که چه رنگی برای منزل آنها بهتر است و یا اینکه کدام رنگ ها کنار همدیگر قرار بگیرند ظاهر زیباتری را در دکوراسیون به وجود می آورند و استفاده از مبل های رنگی مناسب چه نوع خانه هایی است و یا اینکه مبل های سفید بهتر است در اتاقی با چه دیوارهای قرار بگیرد؟

 مثلا اگر از مبل هایی استفاده کردید که رنگ اصلی آنها تیره رنگ هست مثل مبل سرمه ای یا قهوه ای رنگ می توانید برای کوسن های آنها از رنگ های سفید استفاده کنید زیرا این ترکیب، شکل خیلی زیبایی را در محیط شما به وجود می آورد و ترکیب رنگ های تیره و روشن جلوه جذابی دارد.

در صورتی که در دکوراسیون از مبل های ساده استفاده می کنید بهتر است که از کوسن هایی که طرح های پر زرق و برق بیشتری دارد استفاده کنید و یا از کوسن های پولکی پولکی و چند رنگ در کنار مبل های ساده استفاده کنید که ساده بودن و سرد بودن فضا را بشکنید.

 اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید در دکوراسیون منزل از رنگ های خاص هم استفاده کنید می توانید از سرویس مبل روشن و تیره در کنار هم استفاده کنید. مثلا رنگ های هم خانواده را کنار هم قرار دهید. به طور مثال ترکیب رنگ آبی روشن و سرمه ای تیره در یک قاب خیلی زیبا میشود و همچنین رنگ های طلایی و سفید هم در کنار هم جلوه زیبایی خواهد داشت.

 شما قادر هستید از هر رنگی که می خواهید در خرید مبل های راحتی استفاده کنید اما در نظر داشته باشید که هنگام خرید مبل های راحتی اگر یک رنگ به خصوص مد نظر شما است سعی نکنید همه ی قسمت های مختلف مبل دقیقا رنگ یکسان داشته باشند زیرا طرح هایی که برای مبلمان زده می‌شود با ترکیب رنگ و یا ترکیب تناژ رنگ است که خود را نشان می دهد و اگر همه قسمت های مبل و کوسن دقیقا هم رنگ هم باشند یکنواختی به وجود می آید.

Related posts

چیدمان مبل و میز ناهارخوری در پذیرایی مستطیل شکل

baffi_root

ایده های دکوراسیون اتاق خواب شاد دخترانه

baffi_admin

مهم‌ترین ویژگی های مبل راحتی

baffi_root

دیدگاهی ثبت کنید