Image default
دکوراسیون منزل مبل راحتی

ابعاد مبل راحتی

ابعاد استاندارد برای مبل های راحتی

وقتی که می خواهید مبل راحتی خریداری کنید سعی کنید به این نکته دقت کنید که طول، عرض و ارتفاع مبل از اندازه های استاندارد برخوردار باشد زیرا قرار است شما برای راحتی و استراحت های روزانه از آن استفاده کنید و اگر راحتی و آسایش شما را فراهم نکنند و برعکس به فیزیک بدنی شما آسیب برساند به هیچ وجه گزینه مناسبی برای خرید نخواهد بود پس سعی کنید مبل راحتی را طوری انتخاب کنید که گودی کمر شما را پوشش دهد و ارتفاع آن از زمین طوری باشد که پای شما آویزان نماند و یا آسیبی به آن وارد نشود.

نشیمن مبل راحتی باید طوری باشد که نه آنقدر سفت باشد که شما احساس راحتی نداشته باشید یا آنقدر نرم باشد که وقتی می‌خواهید روی آن بنشینید برای بلند شدن دچار مشکل شوید. همچنین پارچه ای که به عنوان روکش روی مبل راحتی قرار می گیرد باید جنس مناسبی داشته باشد که مدت زمانی که دوام می آورد و خراب نمی شود طولانی باشد تا هزینه ای که بابت خرید این مبل‌ها پرداختید هدر نرود.

ارتفاع مبل های راحتی برای خانه های ایرانی

 وقتی که تصمیم به خرید مبل راحتی برای منزل خود می گیرید سعی کنید حتما به اندازه و ارتفاع مبل توجه داشته باشید و ارتفاع باید طوری باشد که شما خیلی راحت روی آن نشست و برخاست کنید و برای نشست و برخاست به خود فشار نیاورید. اگر پای شما از زمین فاصله می گیرد و یا روی زمین کشیده می شود ارتفاع مبل شما مناسب نیست و بهتر است مبلی انتخاب کنید که از نظر فیزیکی برای شما مناسب باشد.

Related posts

انواع میز ناهارخوری مدرن و تناسب آن با فرش

baffi_admin

دکوراسیون جمع و جور و لوکس مناسب خانه های کوچک آپارتمانی

baffi_admin

انواع میز ناهار خوری کم جا و کوچک

baffi_admin

دیدگاهی ثبت کنید